IATI Communicator uygulaması ile

anlık müşteri taleplerine anında cevap verin...

IATI COMMUNICATOR


Artan destinasyon ve otel seçeneklerinden dolayı giderek daha da rekabeçi hale gelen konaklama sektöründe, otellerin satış yapabilmeleri için dinamik bir yapıya kavuşmaları gerekmektedir.

Bunun yanı sıra, gelişen yeni konaklama trendleri ve misafirin ihtiyaçlarına göre şekillenen kişişel hizmet kavramı, misafir ile doğrudan iletişim kurulmasını daha da önemli hale getirmiştir.

Doğrudan iletişim sayesinde, otel tarafından sağlanan küçük avantajların, misafirin karar alma sürecini olumlu yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

IATI, geliştirdiği "IATI Communicator" uygulaması ile otellerin dinamik bir rezervsyon yapısına kavuşmalarını sağlarken, misafir ile de doğrudan iletişim kurmalarına olanak sağlıyor.


IATI Communicator Giriş Ekranı

IATI Communicator uygulaması HWEB kanalı üzerinden gelen satışların yanısıra IATI'nin diğer satış kanallarından yapılan rezervasyonlar için de kullanılıyor.

IATI communicator uygulaması otellere neler sağlıyor?

  • Satış süreci esnasında misafirin HWEB Çağrı Merkezi ya da Live Chat üzerinden göndereceği taleplerin anında otele iletilmesini sağlayarak misafir ile otel arasında doğrudan iletişim kuruyor.
  • IATI satışlarının takibini ve envanter yönetimini sağlıyor: kota güncellemesi, satış takibi, STOP ekleme / kaldırma, vb.
  • Gerekli durumlarda IATI yetkilileri ile anında iletişim kurulmasına olanak sağlıyor.

HWEB satışlarını arttırmak için IATI communicator uygulaması ile otele hangi misafir talepleri iletilebilir?

  • Genel indirim talepleri (müşteri hattayken veya önceden bıraktığı talep / mesajlar);
  • STOP lu tarihlerde münferit kontenjan açtırma;
  • Min Stay uygulamasının özel durumlarda esnetilmesi;
  • Satış sağlamak için avantajlı ürün önerilmesi: Oda upgrade edilmesi gibi;
  • Satış sağlamak için ek hizmetler sunulması: ücretsiz masaj, A la carte restoran, vb.

    ve bunun gibi konularda HWEB satış departmanı, otelin desteğine ihtiyaç duyduğunda kısa mesajlar göndererek, otel satış departmanından "EVET" ve "HAYIR" şeklinde onay / red cevabı alarak satış sürecini tamamlayacaktır.

Uygulama ile ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan büyük memnuniyet duyacağız.

IATI COMMUNICATOR UYGULAMASINI HEMEN İNDİRİN!

IATI ile çalışan tüm oteller, IATI otel platformunda (hotels.iati.com) kullandıkları kullanıcı adı ve şifreleri ile uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirler.Copyright 2016 - powered by IATI