Otel Rezervasyon Sayfası Ziyaret Sayısı % 160, Sorgu Sayısı % 310, Satış % 275 Artmıştır.

Hotel Logo

GRAND YAZICI CLUB TURBAN

Masmavi suları, çam kokuları ve kuş sesleri ile Marmaris’in en güzel koyunda konumlanmış olan Grand Yazıcı Club Turban’ın, size birinci sınıf tatil keyfi yaşatmak için her ayrıntısı büyük bir deneyim ve ince bir zevkle tasarlanmıştır. Günümüz ihtiyaç ve trendleri gözetilerek, konforlu vakit geçirebilmeniz için özenle tasarlanmış 31 suit, 312 otel odası ve 200’ü villa olmak üzere 543 odaya sahiptir. Ege bölgesinin en yüksek kapasiteli konferans ve kongre salonlarında ileri teknoloji ile donatılmış, üçe bölünebilir 1500 kişi kapasiteli, 7 metre tavan yüksekliği olan ana salonuna ek olarak 7 adet workshop salonu mevcuttur. Bu bağlamda bölgenin en büyük kolonsuz toplantı salonu olma ünvanını elinde tutmaktadır.

Hotel Logo

GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE

Marmaris İçmeler’in cennet koylarında yan yana dizilmiş Grand Yazıcı Otellerinin ilkidir. Bir yanda masmavi bir deniz, diğer yanda yemyeşil çam ormanlarıyla kaplı eşsiz bir manzaranın kalbinde yer alıyor. İçmeler’in doğasına el değmeden tasarlanan mimarisi ile Grand Yazıcı Club Marmaris Palace, doğayla uyum içinde yaşama prensibimizin ürünü. Özenle inşa edilen 272 club odası, 187 otel odası ile birlikte toplam 459 odanın her birinde size özel bir dünya var. Konforunuz için farklı tiplerde tasarlanmış odalar, keyifli ve huzurlu bir tatil boyunca sizi en şekilde ağırlamaya hazır. Şık restoranları, çok çeşitli aktiviteleri, sauna, buhar odaları, masaj terapileri, hamamı ve daha fazla ayrıcalık için çeşitli VIP servislerini hizmetinize sunmaktadır.

Hotel Logo

GRAND YAZICI LE CHALET

Uludağ oteller bölgesinde, 40 yıldır verdiği profesyonel hizmet ile ilk akla gelen otellerden biri Le Chalet’dir. Tam pansiyon ve tüm öğünlerde açık büfe olarak hizmet vermekte olan otel, kendinizi dağ evinde hissetmenizi sağlayacak 18 odaya sahiptir. Sıcak şarap, kayak ekipmanları kiralama gibi hizmetler sunmak ile birlikte hafta sonlarında özel organizasyonlar, konserler ve etkinlikler düzenleyerek önemli sanatçıları ve DJ’leri ağırlamaktadır.

Talep

Otel yönetimi, Grand Yazıcı Otellerinin marka bilinirliğinin arttırılması amacıyla daha fazla kitleye ulaşabilmek için kapsamlı bir online pazarlama stratejisi ve reklam çalışması taleplerini iletmişlerdir.

Nasıl Çözüm Getirdik?

Öncelikle otel ile görüşülerek mevcut misafir kitlesi ve potansiyel hedef kitleler ile ilgili datalar toplanılmıştır. Otelin özellikleri, kapasitesi, kalitesi ve sunabileceği hizmetler dikkate alınarak güçlü bir online pazarlama stratejisi oluşturulmuştur. Strateji kapsamında Google Adwords, Google HPA, Facebook ve Metasearch kanalları kullanılarak 4.696.000 kişi erişimine ulaşan reklam kampanyaları yürütülmüştür

Reklam kampanyaları sonucunda aynı dönem için bir önceki yıla kıyasla otel rezervasyon sayfası ziyaret sayısı %160, sorgu sayısı %310, satış %275 oranında artış göstermiştir.

İlave olarak, otel yetkilileri ile yapılan görüşmelerden ve misafir geri bildirimlerinden Grand Yazıcı otellerinin başarılı yaz partileri organize ettiği tespit edilmiştir. Yaz partilerinden video çekimleri oluşturulmuş ve otelin resmi youtube kanalı üzerinden bu çekimler reklam destekli olarak paylaşılarak toplamda 42.958 gösterim almayı başarmıştır.