HWEB Nedir ?

Hweb, IATI'nin geliştirdiği, otellerin doğrudan kendi markalarıyla kendi web sayfaları üzerinden satış yapmalarına olanak tanıyan, yaratıcı ve dönüşüm odaklı çözümlerin sunulduğu hizmet paketidir.

HWEB Device Media

HWEB ile oteller misafirlerine konaklama hizmetinin yanında, IATI'nin sağladığı uçak bileti ve transfer hizmetlerini de verebilmektedir

HWEB Flight Hotel Car Media

Uçuşların yer aldığı dinamik otel rezervasyon motoruna ek olarak; çağrı merkezi üzerinden satış, doğrudan satış danışmanlığı, dijital pazarlama ve metaserach uygulamaları da birçok özgün ve yaratıcı uyarlamalarla otellere sunulmaktadır.

HWEB CC Media
HWEB Typo Media
HWEB Connection Media

Oteller, HWEB ile kendi web sayfalarından misafirlerine, dünyanın en büyük seyahat platformlarından birisi olan IATI'nin portfolyosunda bulunan tüm tarifeli uçuşlara, düşük maliyetli havayollarına ve charter uçuşlarına ulaşmalarına imkan tanımaktadır.

Bu şekilde oteller kendi web sayfalarını artık bir online seyahat acentesi gibi satış kanalına dönüştürüp, misafirlerine doğrudan satış yapacak, düzenli olarak geliştirecek ve sürdürülebilir devamlı misafir kitlesi yaratabilecektir.

HWEB Neden Farklı ?

Otellerin web sayfalarında kullandığı birçok online rezervasyon sistemi IBE - Internet Booking Engine mevcut. Ancak bu sistemlerde rekabet etmek ve otelinizi ön plana çıkarmak mümkün değil. Hweb ile oteller online bir rezervasyon sisteminin yanı sıra yeni bir pazarlama aracına da kavuşuyor.