IATI Communicator SS

IATI Communicator

IATI Communicator uygulaması ile anlık müşteri taleplerine anında cevap verin...

IATI Communicator

Artan destinasyon ve otel seçeneklerinden dolayı giderek daha da rekabetçi hale gelen konaklama sektöründe, otellerin satış yapabilmeleri için dinamik bir yapıya kavuşmaları gerekmektedir.

Bunun yanı sıra, gelişen yeni konaklama trendleri ve misafirin ihtiyaçlarına göre şekillenen kişisel hizmet kavramı, misafir ile doğrudan iletişim kurulmasını daha da önemli hale getirmiştir.

Doğrudan iletişim sayesinde, otel tarafından sağlanan küçük avantajların, misafirin karar alma sürecini olumlu yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

IATI, geliştirdiği IATI Communicator uygulaması ile otellerin dinamik bir rezervsyon yapısına kavuşmalarını sağlarken, misafir ile de doğrudan iletişim kurmalarına olanak sağlıyor.

IATI Iphone Mockup Dark

IATI Communicator Giriş Ekranı

IATI Communicator uygulaması HWEB kanalı üzerinden gelen satışların yanısıra IATI'nin diğer satış kanallarından yapılan rezervasyonlar için de kullanılıyor.

ve bunun gibi konularda HWEB satış departmanı, otelin desteğine ihtiyaç duyduğunda kısa mesajlar göndererek, otel satış departmanından "EVET" ve "HAYIR" şeklinde onay / red cevabı alarak satış sürecini tamamlayacaktır.

IATI Communicator Mockup

IATI Communicator Talep Ekranı

IATI Communicator Mockup

IATI Communicator İletişim Ekranı